Novinky

Pokračování kocoura

Z nějakého zvláštního důvodu jsem dostal nutkání psát. Tak jsem se pustil do pokračování Kocoura, je v samostatné sekci příběhů a průběžně budu doplňovat pokračování. Pak ještě přibylo několik zamyšlení. Poslední dobou se možná trošku moc zamýšlím, ale myslím, že je to dobře. Minimálně proto, že mají čtenáři co číst a potom, protože to zamyšlení dává něco nejenom mně, ale doufám, že i ostatním...
Celý článek

Zamyšlení

Poslední dobou se celkem dost zamýšlým, takže jsem přidal novou sekci - ZAMYŠLENÍ - Můžete přidat komentáře, diskutovat. Budu jen rád. Změnil jsem sekci POSTAVY A BYTOSTI, upravil sekci PŘÍBĚHY BEZ KONCE a už před nějakou dobou přidal sekci SVĚT KOUZEL s informacemi o původu nejen kouzel a jejich fungování. Doufám, že se vám změny líbí. Pište ohlasy, budu jen rád.
Celý článek

Nový start

Po dlouhé odmlce, spoustou hodin testů CMS Drupalu a několika spuštěních samostatného webu se vracím ke své původní stránce a chci tady pokračovat. Rozhodl jsem se kvůli tomu, že na samostatné stránky nemám čas ani nervy. I když musím říct, že toho nelituji. Naučil jsem se celkem obstojně pracovat s Drupalem... kdo ví, kdy se mi to bude hodit. Nejdůležitější závěrem... upravil jsem vzhled...
Celý článek

Odkazy a Videa

Dnes se objevila nová sekce - Odkazy - kde můžete najít zajímavé stránky a nová - Videa - od skupiny Blackmoore's Night. Určitě se mrkněte, stojí to za to.
Celý článek

Příběhy bez konce

Dnes jsem přidal dva nové Příběhy bez konce. Doufám, že jsem někoho nezklamal, protože konce příběhů nemám rád špatné a úplně dobré začínají poměrně nudit. Můžu vám slíbit - budu se snažit něco dokončit.
Celý článek

Tapety a Bytosti

Dnes jsem přidal nové tapety a v sekci Postavy a Bytosti je taky pár novinek ale určitě to není konečný stav...
Celý článek

Příběhy bez konce

Dnes jsem přidal tři začátky nedokončených příběhů do sekce PŘÍBĚHY A ÚVAHY a chtěl bych znát Váš názor na ně. Tak se pusťte do čtení...
Celý článek

Moje obrázky

Přidal jsem pár svých obrázků, některé jsou už starší a jsou lépe nafocené, ale ty novější jsou zas o něco víc propracované. Doufám že se budou líbit všechny a že budu mít pro koho kreslit dál.
Celý článek

Tapety a štítky

Dnes se konečně dočkali ti, kteří netrpělivě čekali na Tapety. Zatím jich není mnoho, ale v zásobě jich mám dost, a tak se nemusíte bát, že by vyschl pramen. Přidal jsem také na Úvodní stránku článek se Štítky - snad Vám umožní se lépe orientovat mezi texty a obrázky.
Celý článek