Kniha návštěv

=)

Ahoj, máš moc hezký web. Zaujaly mě tvé kresby. Taký mám ráda draky a není to dávno co jsem je stále kreslila a dokonce skládala z papíru :DD

Misha
www.wekies.webnode.cz

Je tu někdo?

Asi tu už dlouho nikdo nebyl. Já jsem tu poprvé, taky už dávno dávno nejsem průměrný vysokoškolák, ale scifista - fantasista jsem stále. Ke kresbám - máš svůj styl, to je plus a hlavně se vyvíjíš, což je na každé další kresbě vidět. Jen tak dál.

Prosím !!!

Kdysi sem si přečetla od tebe příběh, který se asi jmenoval ,,Hvězda" nebo ,,Padá hvěžda" nějak podobně. Moc ráda bych si ho opět přečetla ... Dáš ho sem? Nebo ho už nikdy neuvidím? Měl si ho ve svém sešitku, vždyť víš. Prosím, zveřejni ho!

Re: Prosím !!!

Určitě ho zveřejním, a to co nejdřív. Protože jsem si myslel, že ho tu už někde mám, ale jak tak koukám tak jsem na to úplně zapoměl. Děkuju za připomenutí...

Fantasy příběhy pro autory i čtenáře

Ahoj,
parádní příběh Lesní brána :-)
Jestli máš stále chuť psát, vznikl nový fantasy web https://fantasy-pribehy.info a můžeme se domluvit na spolupráci.

Srdečně zvu všechny čtenáře a autory, kteří chtějí publikovat své dílka :-)

Na facebooku: https://www.facebook.com/pages/Fantasy-pribehy/141896342521541
Na mail: fantasy.pribehy(zavináč)gmail.com

soutěž

Ahoj,
na webu www.rytiny.cz právě probíhá první kolo soutěže pro autory povídek, básní a ilustrací.
Zůčastníš se?

příspěvky od čtenářů?

Zajímalo by mě, jestli by se tu i čtenáři mohli podělit o své výtvory, nebo jestli tady hodláš mít jen svoje. Jinak je to tu super, jedna z nejlpších fantasy stránek co jsem viděl (možná nejlepší).

Re: příspěvky od čtenářů?

Díky za pochvalu. Určitě bych tady mohl zveřejnit i výtvory čtenářů. Mám ale jednu podmínku - "OBSAH NESMÍ RUŠIT RÁZ STRÁNEK" Myslím, že je to docela pochopitelné. Posílejte mi to na e-mail. Mimochodem, mrzí mě že na free verzi webnode hostingu nejde zprovoznit víc uživatelů nebo správců stránek. Zkouším redakční systém Joomla! ve kterém je mnohem víc možností než tady. Až to zprovozním - možná po částech budu přesouvat obsah stránek na jinou adresu, kde i čtenáři budou mít možnost napsat články.
Díky za tip a posílejte. - moje adresa je na hlavní stránce pod anketou nebo vostalm@gmail.com

Re: příspěvky od čtenářů?

Ahoj,taky by mě zajímalo,jestli sem můžou dávat povídky i ostatní návštěvníci,jo a chtěla bych ti dát pár přátelských rad-četla sem tu povídku "Lesní brána",máš tam pár chybiček(njn,ty dělá každý)
1)třeba....zkus se zamyslet na oddělováním vět,některé by chtěly-zvláště v popisu krajiny atd,-dávat do souvětí,zatímco třeba ta první,ta by se mohla zkrátit na prostou větu bez čárek.Dále nějaké pravopisné chybičky,ale těmi se nemusíš trápit.Jo a ta damascenská ocel,tutovka okopírovaný,že by tolkien?teď si nevzpomenu...no nic,u některých povídek si přece člověk může něco vymyslet a něco dodat,co už měl někdo jiný.Zkus si ty povídky po sobě ještě přečíst jednou.Třeba to pomůže.... :)

lord_chcipacek

stránka je super, určitě se ještě někdy mrknu.nejlepší byly as ty tapety. fakt super.

Přidat nový příspěvek